Dom

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd

Kilka słów o nas
Chiny Unimetro Precision Machinery Co., Ltd profil firmy
Chiny Unimetro Precision Machinery Co., Ltd profil firmy
Chiny Unimetro Precision Machinery Co., Ltd profil firmy
1 2 3

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd

UNIMETRO PRECISION MACHINERY CO., LTD

Unimetro , ekspert pomiarowy i konsultant kontroli jakości i zarządzania.

Od momentu założenia w 2008 r. Unimetro zawsze poświęca się badaniu, opracowywaniu i wytwarzaniu urządzeń pomiarowych i produktów. Szczególnie w przypadku pomiarów 2D Composite 3D Unimetro jest liderem w branży.

Nasz zespół jest profesjonalistą i pasjonatem, który ma ponad 10 do 20 lat doświadczenia w branży metrologicznej. Wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie, aby zaoferować naszym klientom i dystrybutorom najlepsze rozwiązanie pomiarowe, a to ostatnie w procesie wyboru modeli, wsparcia technologicznego, obsługi posprzedażnej i ciągłego szkolenia.


Unimetro współpracuje z wieloma profesjonalnymi firmami i współpracuje ze sobą w celu opracowania lepszych produktów lub rozwiązań, co zapewnia, że ​​możemy zaoferować pełną linię produkcyjną, aby spełnić oczekiwania różnych klientów. Niektóre z naszych współpracujących firm: Renishaw, External-Array, IDS, THK, Panasonic, Sentec, itp ...

Produkty Unimetro są szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu, takich jak metale, odlewnictwo, PCB, elektronika, plastik, tłoczenie, przemysł horologiczny, samochody i LCD. Nasze produkty są zaufanymi partnerami w procesie kontroli jakości, projektowania produktów i kontroli procesów w fabrykach klientów.

Unimetro zachowa wiarę w wysoką jakość i najlepszą obsługę, oferując lepsze produkty i rozwiązania naszym dystrybutorom i klientom na całym świecie.

Maszyna pomiarowa VMM

Uniwersalny system kontroli narzędzi

RANGER600

Seria ULTRA

Automatyczna maszyna do pomiaru widoczności CNC

Seria EXTRA

Ręczna maszyna do pomiaru wzroku

Seria HE

Gantry Type CNC Automatyczna maszyna do pomiaru wzroku

Maszyna pomiarowa CMM

Seria Cruiser

Bridge Type 3D CMM Coordinate Measuring Machine

Seria Navigator

Maszyna pomiarowa współrzędnościowa Gantry Type 3D

Seria cudów

Mould Industry 3D Coodinate Measuring Machine

Szeroka aplikacja

Dzięki lekkiej konstrukcji struktury, urządzenie do pomiaru wzroku serii EXTRA oferuje znacznie szerszy zakres zastosowań. Seria EXTRA może być używana w laboratoriach, pomieszczeniach QC, a nawet w centrum badawczo-rozwojowym, które naprawdę ogranicza przestrzeń jako precyzyjne urządzenie pomiarowe na biurku. W międzyczasie, wyjątkowa dokładność pomiaru serii EXTRA sprawia, że ​​jest ona bardziej dostosowana do surowych wymagań pomiarowych. Jest to potężne urządzenie pomiarowe do metali, elektroniki, produktów 3C, PCB lub tworzyw sztucznych itp.

O nas

UNIMETRO pomaga budować własny biznes!
UNIMETRO to profesjonalny producent metrologii z ponad 10-letnim doświadczeniem. Oferujemy produkty o wysokiej wydajności w rozsądnej cenie. Zawodowi współpracownicy z globalnego rynku zawsze chętnie dołączają do nas, a UNIMETRO zawsze oferuje najlepsze wsparcie marketingowe i techniczne.

Nasze usługi

UNIMETRO poświęca się oferowaniu najlepszych produktów metrologicznych i rozwiązań, a także oferuje najlepszą obsługę posprzedażną. Bezpłatna pomoc techniczna online, bezpłatne uaktualnianie oprogramowania i szybka reakcja obsługi posprzedażnej zapewniają zadowolenie naszych klientów i dealerów.

Rynek światowy

Dilerzy i dystrybutorzy na całym świecie są mile widziani, a my zaoferujemy pełne wsparcie w fazie komercyjnej i technicznej.UNIMETRO zawsze zapewnia produkty o najlepszym stosunku jakości do ceny i najlepszej obsłudze.

OEM i specjalne rozwiązanie pomiarowe

UNIMETRO jest dostępny dla usług OEM dla naszych dystrybutorów.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi technicznemu UNIMETRO jesteśmy w stanie zaoferować różne rodzaje specjalnych rozwiązań pomiarowych lub opracować nowe urządzenia. Jeśli masz takie wymagania, skonsultuj się z naszym inżynierem.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : UNIMETRO, SUNNYOO, GDXH, BOMATEC, SINO, UWC

Ilość pracowników : 40~50

Coroczne wyprzedaże : 5000000-6000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 40% - 50%

Firma Unimetro, założona w 2007 roku, rozpoczęła produkcję urządzenia do pomiaru wzroku. Od lat doświadczeni jesteśmy w pierwszej linii przemysłu metrologicznego w Chinach i zintegrowaliśmy wszystkie najlepsze zasoby w branży. Do dziś zbudowaliśmy i sprzedaliśmy tysiące maszyn do pomiaru wizyjnego i maszyn współrzędnych 3D w Chinach oraz mamy najlepszy łańcuch dostaw, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty osiągają możliwie jak najlepszą jakość dla naszych klientów.

I my przystąpiliśmy do naszego tempa i innowacji, kiedy stworzyliśmy kompletną linię produktów do metrologii rozpoczęliśmy sprzedaż za granicę w 2012 roku. Zróżnicowanie współpracy ze światowymi fabrykami i ekspertami w zakresie metrologii poprawiło jakość naszych produktów w standardzie międzynarodowym.

Unimetro wykonuje uniwersalną metrologię, oferujemy uniwersalne rozwiązanie metrologiczne na całym świecie. Nie budujemy najlepszej metrologii na świecie, ale zobowiązujemy się do budowy metrologii z najlepszymi cenami.

Usługowe

Oferujemy najlepsze rozwiązania metrologiczne i usługi OEM dla naszych klientów, a także wsparcie techniczne i handlowe. Współpraca z Unimetro jest najlepszym miejscem na większe doświadczenie w dziedzinie wysokiej jakości chińskich produktów metrologicznych.

Zdalne wsparcie online, instalacja na miejscu, szkolenie techniczne, konsulting metrologiczny są dostępne w Unimetro. Mamy profesjonalny eksport, przed sprzedażą i po sprzedaży dział dla naszych współpracowników, oferuje najbardziej profesjonalne produkty i usługi dla naszych klientów.

Aby uzyskać więcej informacji lub wsparcia, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami lub działem eksportującym.

Firma Zespół

Mamy dział produkcji, badania i rozwój, przed i po sprzedaży, dział eksportu i doradztwa, zapewniamy naszym klientom najlepsze doświadczenia w zakresie współpracy.

Unimetro posiada również 2 oddziały w Hongkongu, oferując bardziej wygodny kanał zakupowy dla kupujących. Klienci muszĘ ... wysyłać zlecenie, płacić lub L / C bezpoś rednio do naszego konta w Hongkongu Branch, a my zorganizujemy eksportowanie do witryn klientów. Unikanie ścisłego i skomplikowanego procesu wymiany walut w Chinach. Klienci lub sprzedawcy są łatwiej uzyskać idealne produkty w krótszym czasie. O wiele bardziej elastyczny dla dealerów do zarządzania planem sprzedaży i zapasów.