Dom

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Unimetro Precision Machinery Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Unimetro Precision Machinery Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
We do not have any stock of the DRO and linear scales. I will contact you these days for the new order...

—— David

The new function of the VMM software looks nice. I will have my customer try and let you know the result, thank you for the help on the software.

—— Francisco Ferrari

We have received the shipment. Thanks. All the products are fine and we have already sold half of them.

—— Nidhi

We have excellent market response of your products, please keep the stable quality and supply.

—— Jason Kim

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  UNIMETRO PRECISION MACHINERY CO., LTD

  Unimetro , ekspert pomiarowy i konsultant kontroli jakości i zarządzania.

  Od momentu założenia w 2008 r. Unimetro zawsze poświęca się badaniu, opracowywaniu i wytwarzaniu urządzeń pomiarowych i produktów. Szczególnie w przypadku pomiarów 2D Composite 3D Unimetro jest liderem w branży.

  Nasz zespół jest profesjonalistą i pasjonatem, który ma ponad 10 do 20 lat doświadczenia w branży metrologicznej. Wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie, aby zaoferować naszym klientom i dystrybutorom najlepsze rozwiązanie pomiarowe, a to ostatnie w procesie wyboru modelu, wsparcia technologicznego, obsługi posprzedażnej i ciągłego szkolenia.


  Unimetro współpracuje z wieloma profesjonalnymi firmami i współpracuje ze sobą w celu opracowania lepszych produktów lub rozwiązań, dzięki czemu możemy zaoferować pełną linię produkcyjną, spełniającą różne wymagania pomiarowe od różnych klientów. Niektóre z naszych współpracujących firm: Renishaw, External-Array, IDS, THK, Panasonic, Sentec itp ...

  Produkty Unimetro są szeroko stosowane w różnych branżach, takich jak metale, formowanie, PCB, elektronika, plastik, tłoczenie, przemysł horologiczny, samochody i LCD. Nasze produkty są zaufanymi partnerami w procesie kontroli jakości, projektowania produktów i kontroli procesów w fabrykach klientów.

  Unimetro zachowa wiarę w wysoką jakość i najlepszą obsługę, oferując lepsze produkty i rozwiązania naszym dystrybutorom i klientom na całym świecie.

  Maszyna pomiarowa VMM

  Uniwersalny system kontroli narzędzi

  RANGER600

  Seria ULTRA

  Automatyczna maszyna do pomiaru wzroku CNC

  Seria EXTRA

  Ręczna maszyna do pomiaru wzroku

  Seria HE

  Automat typu Gantry Type CNC Automatic Vision Measurement

  Maszyna pomiarowa CMM

  Seria Cruiser

  Bridge Type 3D CMM Coordinate Measuring Machine

  Seria Navigator

  Maszyna pomiarowa współrzędnościowa Gantry Type 3D

  Seria cudów

  Mould Industry 3D Coodinate Maszyna pomiarowa

  Szeroka aplikacja

  Dzięki lekkiej konstrukcji struktury, urządzenie do pomiaru wzroku serii EXTRA oferuje znacznie szerszy zakres zastosowań. Seria EXTRA może być używana w laboratoriach, salach QC, a nawet w centrum badawczo-rozwojowym, które naprawdę ogranicza przestrzeń jako precyzyjne urządzenie pomiarowe na biurku. W międzyczasie, wyjątkowa dokładność pomiaru serii EXTRA sprawia, że ​​jest ona bardziej dostosowana do surowych wymagań pomiarowych. Jest to potężne urządzenie pomiarowe do metali, elektroniki, produktów 3C, PCB, tworzyw sztucznych itp.

  O nas

  UNIMETRO pomaga budować własny biznes!
  UNIMETRO to profesjonalny producent metrologii z ponad 10-letnim doświadczeniem. Oferujemy produkty o wysokiej wydajności w rozsądnej cenie. Profesjonalni współpracownicy z globalnego rynku są zawsze mile widziani, a UNIMETRO zawsze oferuje najlepsze wsparcie marketingowe i techniczne.

  Nasze usługi

  UNIMETRO poświęca się oferowaniu najlepszych produktów metrologicznych i rozwiązań, a także oferuje najlepszą obsługę posprzedażną. Bezpłatna pomoc techniczna online, bezpłatne uaktualnianie oprogramowania i szybka reakcja obsługi posprzedażnej zapewniają zadowolenie naszych klientów i dealerów.

  Rynek światowy

  Dilerzy i dystrybutorzy na całym świecie są mile widziani, a my zaoferujemy pełne wsparcie w fazie komercyjnej i technicznej.UNIMETRO zawsze zapewnia produkty o najlepszym stosunku jakości do ceny i najlepszej obsłudze.

  OEM i specjalne rozwiązanie pomiarowe

  UNIMETRO jest dostępny dla usług OEM dla naszych dystrybutorów.

  Dzięki profesjonalnemu zespołowi technicznemu UNIMETRO, jesteśmy również w stanie zaoferować różne rodzaje specjalnych rozwiązań pomiarowych lub rozwoju urządzeń, prosimy skonsultować się z naszym inżynierem, jeśli masz tego rodzaju wymagania.

 • OEM / ODM

   

   

   

 • R & D
  Mamy silny dział R & D z mechaniki, elektroniki i oprogramowania. Ciągle wprowadzamy innowacje w celu spełnienia wymogów rynkowych. Produkty Unimetro zawsze aktualizują się tak, aby były bardziej konkurencyjne. Także dział R & D jest bazą OEM i ODM, pozwala nam oferować nie tylko standardowe produkty metrologiczne, ale także linię pomiarową, automatykę lub maszyny na zamówienie.

  Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestiach technicznych, skontaktuj się z naszym działem serwisowym w celu zasięgnięcia opinii.

Szczegóły kontaktu
Unimetro Precision Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Jane Chen

Tel: +8615622339151

Faks: 86-769-81601126

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)